Home
E-Shop Aktuálně foto galerie Video All Star-Team All Stars Shop Praha Prakticke
NL AT CH DE CZ
Kontakty

 

18.08.2016 - PROČ MÁ KAI GREENE NA HLAVĚ COP ?


 

 

 

Zatímco ostatní kulturisté kvalifikovaní na Mr. Olympia 2016 plní sociální sítě záběry ze své přípravy a objevují se na exhibicích, od Kaie Greena jsme neslyšeli ve vztahu k letošní Olympii hodně dlouho nic. Rozhodně tedy nic konkrétního. Zřejmě již nezbývá mnoho lidí, kteří stále věří, že se Kai letos postaví vedle Phila Heatha. Co myslíte Vy?

 

Ať už to dopadne jakkoliv, Kai Greene je stále jedním z nejoblíbenějších kulturistů planety. V jednom z nedávných videí ze série rozhovorů s Kaiem přišel na přetřes jeho charakteristický účes. Na dotaz, co ho vedlo k tomu, nechat si narůst to, co na jeho hlavě vídáme už léta, tentokrát odpověděl jasně.

 

Uvedl, že se chtěl hned od začátku stát úspěšným profesionálním kulturistou a přemýšlel o tom, jak by se od ostatních závodníků odlišil a posílil tak svoje jméno, coby nezaměnitelnou a originální značku. Brzy měl velice jasnou představu o tom, jak chce jednou vypadat. Vzpomněl, jak v mládí viděl na pódiu Shawna Raye, který měl tehdy účes zvaný "flat top", díky němuž byla jeho postava jedinečná už jen svojí siluetou. Stejně tak vnímal sílu image, jakou si vybudoval díky svým atributům - účesu "mohawk", zlatým šperkům a svalům americký herec a wrestler Mr. T.
Ať už máte na Kaiovy manýry názor jakýkoliv, je jasné, že ve svém cíli - odlišit se - rozhodně uspěl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                            

 

 

 

 

 

 

 

 


ZDROJ: www.ronnie.cz