Home
E-Shop Aktuálně foto galerie Video All Star-Team All Stars Shop Praha Prakticke
NL AT CH DE CZ
Kontakty

 

17.08.2016 - SAN ANTONIO PRO 2016: VÝSLEDKY MUŽŮ CLASSIC PHYSIQUE


 

 

San Antonio, druhé nejlidnatější město amerického státu Texas, ve dnech 12. a 13. srpna hostilo další letošní profesionální soutěž federace IFBB San Antonio Pro. Na klání, jehož se v roli pořadatele ujal zkušený promotér Tim Gardner, příležitost tentokrát dostali závodníci nastupující v classic physique, physique žen, figure žen a bikini fitness žen, kteří se shodně zapojili do boje vždy o jedno přímé postupové místo na letošní Olympia Weekend určené vítězi.

 

 

 

V classic physique se na pódiu představilo třináct borců, včetně absolutního vítěze květnového NPC Jr. USA Roberta Timmse. Byl to právě 185 cm vysoký Timms, jenž si na klání nakonec došel pro vítězství a přímý postup na historicky první ročník Classic Physique Olympia.

 

Druhé místo vybojoval další nováček na profesionální scéně Robert Johnson, jenž si právo nastupovat v profesionální divizi IFBB zajistil až na nedávném NPC Masters Nationals, kde ve čtyřiapadesáti letech slavil celkový triumf v classic physique masters nad 40 i nad 50 let. Třetí příčku bral při svém prvním startu v nové kategorii někdejší kulturista Lorenzo Jones, ke čtvrtému místu se pak probojoval šestačtyřicetiletý Derik Farnsworth, jenž má po texaském klání v kvalifikačním žebříčku tolik bodů, že stejně jak Robert Timms může pomýšlet na účast na letošní Olympii. Jako poslední se do nejlepší pětice probojoval celkový šampión letošního NPC USA Kelly Burke.

 

 

VÝSLEDKY:

 

1. Robert Timms
2. Robert Johnson
3. Lorenzo Jones
4. Derik Farnsworth
5. Kelly Burke
6. Saiid Tejan-Kamara
7. Stanislas Delongeaux
8. Frank Coelho
9. Jermichael Pratt
10. Kelly Bautista
11. Darnell Ferguson
12. Omid Safdari
13. Ike Banks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(foto Robert Timms)

 

 

 

 

 

 

 

 

(foto Robert Johnson)

 

 

 

 

 

 

 

  

(foto Lorenzo Jones)

 

 

 

 

 

 

 

  

(foto Derik Farnsworth)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ZDROJ: www.ronnie.cz