- Andrea Hertlein a Valeria Ammirato

- Příjezdu německého ALL STARS týmu

Video >>

Prvním vítězem Arnold Classic Europe Pro se stal Victor Martinez!

Vítězem prvního ročníku soutěže Arnold Classic Europe Pro se stal Victor Martinez, který převzal pohár přímo z rukou Arnolda Schwarzeneggera. Na druhé příčce skončil Dexter Jackson před německým závodníkem Ronny Rockelem. 4.-6. místo obsadili Toney Freeman, Flex Lewis a Hidetada Yamagishi.

Foto galerie >>

Výsledky >>

kompletini info >>

ALL STARS reprezentantky kategorie bikini vybojovaly 3. a 5. Místo na Arnold Classic

Včera byly vyhlášeny první výsledky soutěže Arnold Classic Amateur ve španěl-ském Madridu.
ALL STARS závodnice Valeria Ammirato a Andrea Hertlein byly úspěšné! Ve své kategorii bikini do 163 cm se v konkurenci 18 děvčat probojovaly až do finále, ve kterém skončila Andrea Hertlein na 3. místě a Valeria Ammirato na příčce 5.

Video >>

Příjezdu německého ALL STARS týmu a prezentace.

Dnešním dnem byla v Madridu zahájena soutěž Arnold Classic Europe 2011, na kterou se přihlásilo více než 400 sportovců. Od 11.00 do 19.00 dnes probíhala prezentace a vážení, zítra začíná semifinálová část kategorií amatérů. Českou reprezentaci tvoří: Věra Mikulcová, Jana Paulátová, Martin Dajč, Martin Rezek a Petr Března, Petr Vaniš a Kateřina Kyptová. Fotografie českého týmu budou zveřejňeny v následujících dnech.

Video >>

kompletini info >>

COMING UP: Arnold Classic Europe

Od 7. do 8. října se poprvé v koná soutěž Arnold Classic Europe ve španělském Madridu. Tato soutěž je pojata velmi podobně jako Arnold Classic v USA, o prestižní titul a finanční odměny se bude bojovat nejen v disciplínách kulturistika a fitness ale i v dalších rozmanitých sportech. Oba dva dny bude součástí této velkolepé akce také sportovní veletrh.