Home
E-Shop Aktuálně foto galerie Video All Star-Team All Stars Shop Praha Prakticke
NL AT CH DE CZ
Kontakty

 

poštovné

Poštonvé je 129,- Kč při objednávkách do 1500 Kč, zcela zdarma pro objednávky nad 1500 Kč!
Zasíláme obchodním balíkem. Jaké výhody má obchodní balík? Především mnohem větší rychlost doručení! Zatímco tedy běžným balíkem putuje zboží k zákazníkům 2 až 7 dní, u obchodního balíku garantuje Česká pošta doručení do 24 hodin od chvíle podání! A protože zboží v 99 % případů expedujeme ve stejný, nejpozději následující pracovní den, je u Vás objednané zboží většinou za 24 až 72 hodin od chvíle objednání!

praktické poznámky

způsob zasílání

 

Zrušili jsme zasílání zboží běžným poštovním balíkem a nahradili jsme jej balíkem obchodním! A to za stejně výhodné ceny, tzn. pouze 129 Kč při objednávkách do 2000 Kč, zcela zdarma pro objednávky nad 2000 Kč!
Jaké výhody má obchodní balík? Především mnohem větší rychlost doručení! Zatímco tedy běžným balíkem putuje zboží k zákazníkům 2 až 7 dní, u obchodního balíku garantuje Česká pošta doručení do 24 hodin od chvíle podání! A protože zboží v 99 % případů expedujeme ve stejný, nejpozději následující pracovní den, je u Vás objednané zboží většinou za 24 až 72 hodin od chvíle objednání!

 

Platnost uvedených cen

 

Zákazník objednává zboží za ceny uvedené na tomto serveru ve chvíli definitivního potvrzení objednávky. Pro jeho kontrolu mu do 24 hodin po objednání přijde potvrzující e-mail, ve kterém jsou všechny ceny (tzn. cena za zboží i za dopravu) uvedeny. Žádné další poplatky nejsou účtovány, jakékoliv navýšení ceny oproti ceně uvedené ve chvíli objednání (a v potvrzovacím e-mailu) je vyloučeno.

 

Ochrana osobních dat

 

Prohlášení o ochraně soukromí

Provozovatel obchodu se zavázal chránit vaše osobní údaje a postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Zabezpečení osobních údajů

Provozovatel obchodu je zavázán k ochraně a zabezpečení vašich osobních údajů. Užíváme množství různých zabezpečovacích technologií a postupů k tomu, abychom ochránili vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, užitím nebo zpřístupněním. Pokud nám při objednávání výrobků nebo služeb sdělíte své osobní údaje, můžete si být jisti, že je použijeme pouze pro zajištění a udržování kontaktu mezi vaší osobou a naší společností. Provozovatel obchodu neprodá ani žádným způsobem nepronajme vaše osobní údaje nikomu jinému. Pokud nebudeme mít váš souhlas nebo pokud zákon nebude vyžadovat jinak, nebudeme sdílet vaše osobní data, která nám poskytnete.

Přístup k osobním údajům

Vaše osobní údaje máte možnost libovolně a kdykoliv měnit a to v položce Osobní profil. Na stejném místě máte také možnost oznámit nám, že si nepřejete dostávat informace o novinkách v naší nabídce a výhodných akcích v našem obchodu.

 

obchodní podmínky

 

I. Základní ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží mezi společností Allstars Fitness Products cz s.r.o. (dále jen „Prodávající“) a jejími obchodními partnery (dále jen „kupující“).

Prodávající

Allstars Fitness Products cz s.r.o.
Jednatelka: Barbora Benešová
Kolínská 889 / 17
CZ-288 02 Nymburk
Tel:257 224 542 

Mob:602 380 068
allstars@email.cz
DIČ: CZ27603661
IČO: 27603661


Kupující

Koncový zákazník – při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

Právní vztahy prodávajícího s koncovým uživatelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími.

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem.

II. Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

III. Otevírací doba

Objednávky přes internetový obchod na adrese http://www.allstars-cz.com : 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

IV. Objednávání

Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání.

Objednávat je možno následujícími způsoby:
• prostřednictvím elektronického obchodu na http://www.allstars-cz.com • elektronickou poštou na adrese eshop@allstars-cz.com
• telefonicky na naší hot-line lince 602 380 068 • SMS zprávou

Přijaté objednávky jsou závazné.

V. Odstoupení od smlouvy

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit níže uvedené podmínky:

a) Odeslat dopis (nejlépe e-mailem na adresu shop@allstars-cz.com) s textem: „Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo faktury) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na účet číslo:………………….". Datum a podpis.

b) Zboží doručit na adresu prodávajícího spolu s přiloženou kopií výše uvedeného dopisu.

c) Zboží odesílané a doručené zpět na adresu prodávajícího, musí být v původním nepoškozeném obalu, nejlépe nerozbalené, nesmí být použité, musí být nepoškozené a kompletní spolu s kopií dokladu o zaplacení. Neposílejte zboží na dobírku - nebude převzato. Doporučujeme Vám zboží pojistit. V případě nedodržení některé z uvedených náležitostí má prodávající právo odmítnout vrácené zboží nebo poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato zpět.

d) Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet a to nejpozději do 30 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Hotově či složenkou úhradu poskytnout nelze.

e) V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady prodávajícího zpět. Prodávající je oprávněn účtovat kupujícímu případné další vzniklé náklady.

VI. Informace o produktech

Informace o produktech v Allstars e-shopu prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží.

VII.Platební podmínky

• platba v hotovosti při osobním předání
• platba v hotovosti při osobním převzetí v našem obchodě v Praze
• na dobírku při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce)

VIII. Dodací podmínky

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu eshop@allstars-cz.com

IX. Záruční podmínky

Záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem prodávajícího.

X. Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 01.01.2007 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění. 

 

*/Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit
kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u
správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48
hodin./*

* *platba v hotovosti při převzetí zboží (při osobním odběru na
odběrném místě nebo při doručení zboží)*


Aktualizováno 1.3.2017

objednáno za: 0
k nákupnímu košíku

Informační zpravodaj

Mail
odhlásit

News

Letní firemní dovolená 21.8. - 1.9.2017
29.06.2017

NAPLES PRO 2016: VÝSLEDKY BIKINI ŽEN
30.08.2016

GOLDEN STATE GRAND PRIX 2016: VÝSLEDKY KULTURISTIKY MUŽŮ OPEN
20.08.2016

RECEPT: BANÁNOVO - OVESNÉ COOKIES
18.08.2016

PROČ MÁ KAI GREENE NA HLAVĚ COP ?
18.08.2016

SAN ANTONIO PRO 2016: VÝSLEDKY FIGURE A BIKINI ŽEN
18.08.2016

SAN ANTONIO PRO 2016: VÝSLEDKY MUŽŮ CLASSIC PHYSIQUE
17.08.2016

SAN ANTONIO PRO 2016: VÝSLEDKY MUŽŮ CLASSIC PHYSIQUE
17.08.2016

PBW TAMPA PRO 2016: VÝSLEDKY KULTURISTIKY ŽEN A BIKINI
15.08.2016

PBW TAMPA PRO 2016: VÝSLEDKY KULTURISTIKY MUŽŮ OPEN
15.08.2016

FIREMNÍ DOVOLENÁ V SRPNU!Pozor AS Shop v Praze zavřen do 31.8.2016.
15.08.2016

PBW TAMPA PRO 2016: VÝSLEDKY FIGURE A FITNESS ŽEN
14.08.2016

 
  
 
 
 
EXLUSIVNÍ PRODEJCI
 ALL STARS